Wymiana szybki, a wodoszczelność

Wymiana szybki, a wodoszczelność

Wymiana szybki a wodoszczelność

Niemal każdego dnia do Teljaknowy zgłaszają się klienci, który szukają odpowiedzi na pytanie: czy wymiana szybki ma wpływ na wodoszczelność telefonu? Wielu z nich jest niezadowolonych z usłyszanej odpowiedzi. Bowiem, w zależności od modelu telefonu, nawet oddając aparat do serwisu możemy nie odzyskać wodoszczelności. Jednak niepowodzenia zdarzają się rzadko, bo szanse na przywrócenie ochrony przed wodą są wielkie.

Wymiana szybki, a wodoszczelność domowym sposobem

Niektórzy użytkownicy komórek postanawiają wymienić szybkę na własną rękę. Jeżeli posiadają wiedzę oraz znajdą w sieci rzetelne wskazówki, no i mają trochę szczęścia, ekran komórki odzyskuje swoją sprawność.

Ważne są tez materiały pomocne w przymocowaniu szybki. Jeżeli majsterkowicze zastosują w naprawianym telefonie odpowiednie kleje oraz uszczelki wymiana szybki wpłynie pozytywnie na wodoszczelność.

Wymiana szybki, a wodoszczelność w punkcie naprawczym

Osobom nie mającym na co dzień do czynienia z naprawą telefonów radzimy jednak powierzyć naprawę serwisantom. Wymiana szybki przez fachowców zwiększa szanse na odzyskanie wodoszczelności.

Wiemy to, bo w Teljaknowy każdego dnia pomagamy wielu użytkownikom. Pomyślnie, dzięki wiedzy oraz doświadczeniu naszych pracowników, a także używaniu oryginalnych części oraz klejów najwyższej jakości.

ZOBACZ INNE WPISY